25 let DEFEND GROUP

Vážení přátelé, obchodní partneři, kolegové,

je to skutečně 25 let, kdy jsme si začali společně plnit naše sny.

Po pádu „železné opony“ komunismu bylo prostředí pro podnikání otevřeno pro nás všechny bez jakýchkoliv hranic. Vletěli jsme do toho s nepřekonatelným nadšením, intuicí a vůlí získat vše, o čem jsme vzájemně snili.

Musím říct, že to byl skvělý čas budování všech našich DEFEND značek, počínaje naší srdcovou značkou DEFEND LOCK, dále neuvěřitelná cesta s londýnskou pojišťovnou  Lloyd's of London a společnými DEFEND pojistnými produkty a zárukami pro osobní a nákladní automobily a v neposlední řadě to jsou nové výzvy na trzích střední a východní Evropy v oblasti oprav a lakování automobilů.

Nikdo jiný než já, nemůže vyjádřit větší vděčnost, za veškerou vaši podporu a pomoc, kterou jste mi dali za posledních 25 let, a to nejen v naší firmě, ale také mně, v průběhu mé největší životní výzvy, kdy jsem řešil své zdravotní záležitosti, které mě mnohé naučily a ukázaly mi směr mé životní i pracovní cesty.

V tomto roce, v čase mých 50tých narozenin a 25letého výročí DEFEND GROUP, stojím zde s pokorou a hlubokým přáním poděkovat vám všem a popřát vám z celého srdce hodně štěstí a pracovních úspěchů.

Cítím velkou vnitřní sílu , klid a sebe-vědomí .

Těším se na naši další spolupráci a pokud má někdo z vás nějaké myšlenky nebo nápady, jsem tu vždy pro jejich společné naplnění.

S úctou

Váš

Pavel Vojtek

CEO a člen představenstva ❤

DEFEND GROUP