O nás

O skupině DEFEND GROUP...

Kořeny skupiny DEFEND GROUP sahají až do roku 1994.

Během svého dosavadního působení si vybudovala vedoucí postavení v oblasti zabezpečení vozidel v České republice a svou pozici posílila také v dalších zemích, především pak ve střední a východní Evropě. Byla zaměřena na vývoj, výrobu a distribuci zabezpečovacích systémů na ochranu automobilů pod značkou DEFEND a inovativní pojistná řešení pro automobilový průmysl také pod značkou DEFEND. Produkty a služby Defend jsou distribuovány prostřednictvím prodejců nových a ojetých automobilů, pojistných makléřů a autorizovaných zástupců.

Pro skupinu DEFEND GROUP se stal přelomovým rok 2012, kdy se rozhodla rozdělit své aktivity podle působnosti a produktového portfolia na dva základní směry, DEFEND AUTOMOTIVE GROUP a nově vzniklou divizi DEFEND INSURANCE GROUP. Dalším významným mezníkem byl rok 2016, kdy vznikla nová divize DEFEND SMART REPAIRS GROUP (DSRG), která si klade za cíl stát se jedním z hlavních dodavatelů technologií z oblasti malých a středních oprav tzv. "Smart and Same Day Repairs" pro automobilové trhy střední a východní Evropy a profesionálním partnerem pro výrobce, dovozce a prodejce automobilů, leasingové společnosti, správce vozových parků a nezávislé servisní sítě.

Rok 2017 přinesl realizace dvou hlavních projektů divize DEFEND SMART REPAIRS GROUP (DSRG) a nově vznikající síť nezávislých autorizovaných mycích a servisních center pod originálními názvy CHYTRÉ MYTÍ a CHYTRÉ OPRAVY.

Rok 2018 přinesl realizaci posledního ze tří projektů divize DEFEND SMART REPAIRS GROUP (DSRG) pod názvem CHYTRÉ RENOVACE. Tento projekt pomyslně završuje trojici propojených projektů CHYTRÉ OPRAVY- CHYTRÉ MYTÍ - CHYTRÉ RENOVACE a nově vznikající síť nezávislých autorizovaných mycích, servisních a detailingových center. Další novinkou v roce 2018 je vznik nového velkého centra pro opravy a lakování vozidel s názvem Autoservis CHYTRÉ OPRAVY. Toto centrum je vybaveno nejmodernějšími technologiemi pro malé a střední opravy vozidel.